Hakkımızda

45+ Yıllık Tecrübe

Özeniş Rezistans

Müşterilerimiz için ihtiyaçlarına uygun endüstriyel rezistans çözümleri üreten, müşterisine en kaliteli hizmeti sağlamayı kendisine ilke edinen , kendisini tercih edenlere değer oluşturmayı ilke edinmiş ve sadece müşteri memnuniyetini ön planda tutan, hızla değişen teknolojiyi takip eden, bunları önceden belirleyerek gerekli değişiklikleri hızla uygulayan Özeniş Rezistans; satışını gerçekleştirdiği rezistans ve ısı kontrol cihazları ile sektöründe hızla zirveye yürümektedir.

Müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve topluma, yenilikçi, ileri düzey teknolojiyi barındıran, standartlara uygun, en üst kalite ve güvenliğe sahip ürün ve servisler sunarak sektöre değer katmaktır.

Özeniş Rezistans ve Elektrik bölgesinde sektörünün en eski, köklü ve öncü firması olarak; Türkiye’ de ve uluslararası platformda sektör liderliğini koruyan bir şirket olmayı kendine vizyon olarak belirlemiştir.

Biz Kimiz ?

45 yıl önce 1 imalathane ile başlayan üretim serüvenimize bugün 1 merkez binamız, 2 üretim yerimiz ve 1 şubemiz ile devam ediyoruz. 45 yıllık tecrübemizin, güven ve itibar ile oluşturulmuş temelinin gururunu yaşayarak; boru, fişek, enjeksiyon(meme), plaka, tüp rezistans imalatlarını gerçekleştiriyor ve size en kaliteli şekilde sunuyoruz. Şeffaflık ve müşteri odaklılık ilkelerini benimseyerek sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz, edeceğiz.

0
+
Yıllık Tecrübe
0
+
Mutlu Müşteri
0
+
İş Ortakları

Lisans ve Tescillerimiz